Повідомляємо, що ліцензію компанії "Постачальник Плюс Україна" на здійснення факторингової діяльності було офіційно анульовано. Відповідно, ми більше не включені до Реєстру фінансових компаній.Ми приносимо вибачення за будь-які незручності, які це може спричинити нашим клієнтам та партнерам. Ми зобов'язуємося дотримуватися всіх регуляторних вимог і вживаємо негайних заходів для забезпечення повної відповідності законодавству.

Умови використання

Будь ласка, уважно прочитайте ці умови і положення перед використанням цього веб-сайту.

Інформація про нас

www.supplierplus.com.ua являється веб-сайтом, який управляється Товариством з обмеженою відповідальністю «СУПЛАЙЄРПЛЮС УКРАЇНА» (надалі «ми»), що діє відповідно до законів України, ідентифікаційний код юридичної особи 43416063. Ми діємо відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Умови використання веб-сайту

Ці умови використання (разом з документами, на які в них посилаються) надають вам інформацію про умови, на яких ви можете використовувати наш веб-сайт www.supplierplus.com.ua або будь-який інший веб-сайт, який управляється нами (надалі спільно іменовані “наші сайти” і кожен – “наш сайт”), як гість або зареєстрований користувач. Використання нашого сайту означає доступ, перегляд сайту, або реєстрація з метою подальшого використання.

Використовуючи наші сайти, ви підтверджуєте, що ви приймаєте ці умови використання та погоджуєтеся їх дотримуватися. Якщо ви не згодні з даними умовами використання, вам не слід використовувати наші сайти.

Інші умови, що можуть застосовуватись

Ці умови використання посилаються на такі додаткові умови, які також застосовуються щодо вашого використання наших сайтів:

  • наша Політика конфіденційності, яка встановлює умови, на яких ми обробляємо будь персональні дані, які ми отримуємо від вас або які ви нам надаєте. Використовуючи наші сайти, ви даєте згоду на таку обробку і гарантуєте, що всі надані вами дані, є правильними, точними, і не вводять в оману.
  • наша політика щодо файлів cookie, яка є частиною нашої Політики Конфіденційності, і в якій викладена інформація про файли cookie на наших сайтах.

Зміни в цих умовах

Ми можемо переглянути дані умови використання в будь-який час шляхом внесення змін на цій сторінці. Продовжуючи використовувати і отримувати доступ до будь-якого з наших сайтів, після внесення таких змін, ви таким чином погоджуєтеся з даними змінами. Будь ласка, час від часу перевіряйте цю сторінку, щоб бути в курсі будь-яких внесених нами змін, оскільки вони мають відносно вас обов’язкову силу.

Зміни на наших сайтах

Час від часу ми можемо вносити зміни на наші сайти, а також в будь-який час оновлювати контент. Проте зверніть увагу, що будь-який контент на наших сайтах в будь-який час може стати застарілим, і ми не зобов’язані оновлювати його. Ми не гарантуємо, що наш сайт або будь-який контент на ньому не містить помилок або упущень.

Доступ до наших сайтів

Доступ до наших сайтів є безкоштовним.

Ми не гарантуємо, що наш сайт або будь-який контент на ньому завжди буде доступний або буде працювати безперервно. Доступ до нашого сайту дозволено на тимчасовій основі. Ми можемо призупинити, відкликати, припинити або змінити всі наші сайти або будь-яку частину на них без попереднього повідомлення. Ми не несемо відповідальності перед вами, якщо з якої-небудь причини наш сайт буде недоступний в будь-який час або протягом будь-якого періоду.

Ви несете відповідальність за прийняття всіх заходів, необхідних для доступу до нашого сайту.

Ви також несете відповідальність за те, щоб всі особи, які отримують доступ до наших сайтів через ваше інтернет-з’єднання, знали про ці умови використання та інші чинні положення і умови, і дотримувалися їх.

Ваш акаунт і пароль

Якщо ви вибрали або отримали ідентифікаційний код користувача, пароль або будь-яку іншу інформацію в рамках наших процедур безпеки, ви повинні зберігати цю інформацію, як конфіденційну. Ви зобов’язані не розголошувати цю інформацію третім особам.

Ми маємо право в будь-який час відключити дію ідентифікаційного коду або пароля будь-якого користувача, обраний вами або наданий нами вам, якщо, на нашу обґрунтовану думку, ви не виконали будь-яке з положень цих умов використання.

Якщо ви знаєте або підозрюєте, що хто-небудь, крім вас, знає ваш ідентифікаційний код або пароль, ви повинні негайно повідомити нас про це за адресою info@supplierplus.com.ua.

Права інтелектуальної власності

Ми являємось власником або ліцензіатом усіх прав інтелектуальної власності, пов’язаних з нашим сайтом і матеріалами, які на ньому опубліковані. Вся інформація захищена законами і угодами про авторські права по всьому світу. Всі ці права захищені.

Ви можете роздрукувати одну копію і завантажити фрагменти будь-якої сторінки (сторінок) з наших сайтів для особистого використання, а також можете привертати увагу інших осіб у вашій організації до контенту, що розміщений на наших сайтах.

Забороняється вносити зміни в паперові або цифрові копії будь-яких матеріалів, друкованих або завантажених будь-яким чином, а також використовувати будь-які ілюстрації, фотографії, відео- і аудіоряди та графічні елементи окремо від тексту, що їх супроводжує.

Потрібно обов’язково вказувати наш статус учасника (і статус будь-яких зазначених співавторів) контенту нашого сайту.

Забороняється використовувати будь-яку інформацію, розміщену на нашому сайті, в комерційних цілях без представницького отримання відповідної ліцензії від нас або одного з наших ліцензіатів.

У разі роздрукування, копіювання або завантаження будь-якої частини нашого сайту з порушенням цих умов використання, ваше право на використання нашого сайту буде негайно припинено, і ви повинні будете повернути або знищити на наш розсуд будь-які наявні у вас копії матеріалів.

Достовірність інформації

Зміст наших сайтів наданий тільки для загальної інформації. Він не призначений для надання будь-яких порад вам, на які вам слід покладатися. Перш ніж виконувати будь-які дії або відмовлятися від них, ґрунтуючись на змісті наших сайтів, ви повинні отримати професійну або спеціалізовану консультацію. Зокрема, матеріали, представлені на нашому сайті, не є (без обмеження) юридичними, бухгалтерськими, фінансовими або інвестиційними порадами або консультаціями.

Хоча ми докладаємо всіх розумних зусиль для оновлення інформації на наших сайтах, ми не даємо ніяких заяв або гарантій, явних або тих, що маються на увазі, стосовно точності, повноти або актуальності змісту наших сайтів.

Обмеження нашої відповідальності

Ніщо в цих умовах використання не виключає і не обмежує нашу відповідальність за смерть або тілесні ушкодження в результаті нашої недбалості, шахрайства або навмисного введення в оману, або будь-яку іншу відповідальність, яка не може бути виключена або обмежена законодавством України.

Тією мірою, в якій це дозволено законодавством, ми виключаємо всі положення, гарантії або інші умови, які можуть застосовуватися до наших сайтів або будь-якого їх контенту, явного або того, що мається на увазі.

Ми не несемо відповідальності перед будь-яким користувачем за будь-який збиток (як на договірних, так і позадоговірних (деліктних) підставах), в тому числі якщо виникнення такого збитку можна було передбачити, і який виник у зв’язку з:

  • використанням або неможливістю використання наших сайтів; або
  • використанням будь-якої інформації, яка розміщена на наших сайтах.

Якщо ви є бізнес-користувачем, зверніть увагу, що, зокрема, ми не несемо відповідальності за:

  • втрату прибутку, продажів, бізнесу або доходу;
  • переривання діяльності;
  • втрату очікуваних заощаджень;
  • втрату комерційної можливості, гудвілу або репутації;
  • будь-які непрямі пошкодження.

Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки або пошкодження, що виникли в результаті будь-якого вірусу, DoS-атаки, або через будь-яке інше шкідливе програмне забезпечення, які можуть заразити ваш комп’ютер, програми, дані або інші матеріали, в результаті використання вами наших сайтів, завантаження вами будь-якого контенту з них або з інших сайтів, посилання на які надає наш сайт.

Ми не несемо відповідальності за зміст сайтів, посилання на які надають наші сайти. Такі посилання не повинні тлумачитися як схвалення нами сайтів, посилання на які надають наші сайти. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки, що виникли в результаті вашого використання таких сайтів.

Віруси

Ми не гарантуємо, що наші сайти є безпечними або не містять помилок або вірусів.

Ви несете повну відповідальність за налаштування своїх інформаційних технологій, комп’ютерних програм і платформ для доступу до наших сайтів. Ви повинні використовувати своє власне антивірусне програмне забезпечення.

Забороняється використовувати наші сайти неналежним чином, шляхом свідомого впровадження вірусів, троянів, мережевих черв’яків, логічних бомб або інших матеріалів, які є шкідливими або технологічно шкідливими. Забороняється намагатися отримати несанкціонований доступ до наших сайтів, сервера, на якому зберігаються наші сайти, або будь-якого сервера, комп’ютера або бази даних, пов’язаними з нашими сайтами. Забороняється атакувати наші сайти шляхом DoS атаки або розподіленої DoS атаки. Порушуючи це положення, ви скоюєте кримінальний злочин. Ми повідомимо про будь-яке таке порушення до відповідних правоохоронних органів та будемо співпрацювати з цими органами, розкривши їм вашу особистість. У разі такого порушення ваше право на використання наших сайтів негайно припиняється.

Посилання на наші сайти

Ви можете розміщувати посилання на нашу домашню сторінку, за умови, що робите це сумлінно і на законних підставах, не завдаючи шкоди нашій репутації і не використовуючи це в своїх корисливих цілях.

Ви не повинні розміщувати посилання яким би то не було чином, який би мав на увазі будь-яку форму асоціації, схвалення або підтримки з нашого боку, якщо ви не маєте на це права.

Ви не можете розміщувати посилання на наші сайти на вебсайтах, які вам не належать.

Наші сайти не повинні бути розміщені на будь-якому іншому веб-сайті, і ви не можете створювати посилання на будь-які розділи наших сайтів, крім домашньої сторінки.

Ми залишаємо за собою право відкликати дозвіл на розміщення посилань без попереднього повідомлення.

Якщо ви хочете використовувати зміст наших сайтів шляхом, відмінним від зазначених вище, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою info@supplierplus.com.ua.

Сторонні посилання і ресурси на наших сайтах

Якщо наші сайти містять посилання на інші сайти та ресурси, надані третіми особами, ці посилання надаються виключно для вашої інформації.

Ми не контролюємо зміст цих сайтів або ресурсів.

Право, яке застосовується

Дійсні умови використання, їх предмет і порядок укладення (і будь-які позадоговірні спори або претензії) регулюються на підставі законодавства України. Ви та ми згодні з тим, що суди України мають виняткову юрисдикцію.

Зв’яжіться з нами

Щоб зв’язатися з нами, будь ласка, напишіть за адресою info@supplierplus.com.ua.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було зручніше працювати з нашим сайтом. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви погоджуєтеся на використання нами cookies .

Для кращої взаємодії з SupplierPlus використовуйте браузер Chrome.

Завантажити тут