Повідомляємо, що ліцензію компанії "Постачальник Плюс Україна" на здійснення факторингової діяльності було офіційно анульовано. Відповідно, ми більше не включені до Реєстру фінансових компаній.Ми приносимо вибачення за будь-які незручності, які це може спричинити нашим клієнтам та партнерам. Ми зобов'язуємося дотримуватися всіх регуляторних вимог і вживаємо негайних заходів для забезпечення повної відповідності законодавству.

SupplierPlus приєдналась до Європейської Бізнес Асоціації

Опубліковано 2021-08-12

Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. Наразі ЕВА являється найбільш впливовим та найчисельнішим об’єднанням бізнесу в Україні. Спільнота об’єднує українські та міжнародні компанії, що працюють в Україні. ЕВА дає компаніям можливість спільними зусиллями вирішувати важливі для бізнес клімату України питання та покращувати його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

«Компанія SupplierPlus Ukraine являється інноваційною фінтех компанію, для якої притаманний динамічний розвиток та пошук нових партнерів у фінансовому секторі, та вступ у Європейську Бізнес Асоціацію – це важливий крок у напрямку зміцнення комунікацій з потенці йними партнерами. Разом з ЕВА, SupplierPlus планує вийти на новий рівень спілкування з органами державної влади, набути нового досвіду в професійному та особистому розвитку компанії та її працівників, та набути нових знайомств з потенційними партнерами та клієнтами», – прокоментував Генеральний менеджер SupplierPlus Ukraine Олексій Аніпер.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було зручніше працювати з нашим сайтом. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви погоджуєтеся на використання нами cookies .

Для кращої взаємодії з SupplierPlus використовуйте браузер Chrome.

Завантажити тут