Повідомляємо, що ліцензію компанії "Постачальник Плюс Україна" на здійснення факторингової діяльності було офіційно анульовано. Відповідно, ми більше не включені до Реєстру фінансових компаній.Ми приносимо вибачення за будь-які незручності, які це може спричинити нашим клієнтам та партнерам. Ми зобов'язуємося дотримуватися всіх регуляторних вимог і вживаємо негайних заходів для забезпечення повної відповідності законодавству.

SupplierPlus разом з EDIN розпочали фінансування інвойсів у рамках E-факторингу

Опубліковано 2021-09-27

Система EDIN e-факторингу для постачальників великих дебіторів знаходиться на етапі реалізації на платформі SupplierPlus. SupplierPlus дозволяє в автоматичному режимі здійснювати угоди з підтвердження і відступлення прав вимоги на підставі пакетів електронних документів щодо постачань, а EDIN дозволяє провести швидке підключення і інтеграцію з усіма сторонами-учасниками угод.

Таке сумісне рішення дозволить повністю відмовитися від паперового документообігу між усіма учасниками факторингової угоди: постачальником, торговельною мережею і фактором, що вплине на зниження вартості і підвищення швидкості бізнес-процесів.Контроль і юридичне оформлення кожної угоди реалізовано через автоматичну обробку документів. Інструмент є зручним і доступним, а також забезпечує індивідуальний підхід для всіх учасників.

Про EDIN: Провайдер електронного документообігу EDIN надає послуги більше 130 роздрібним мережам та 3000 постачальникам України. Впровадження сервісів EDI-провайдера суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в одну екосистему для швидкого обміну даними.

До портфелю продуктів провайдера входять сервіси, які повністю закривають потреби компаній - від пошуку партнерів до отримання вчасної оплати послуг. Провайдер забезпечує надійну передачу даних захищеними каналами зв’язку.

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було зручніше працювати з нашим сайтом. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви погоджуєтеся на використання нами cookies .

Для кращої взаємодії з SupplierPlus використовуйте браузер Chrome.

Завантажити тут