Повідомляємо, що ліцензію компанії "Постачальник Плюс Україна" на здійснення факторингової діяльності було офіційно анульовано. Відповідно, ми більше не включені до Реєстру фінансових компаній.Ми приносимо вибачення за будь-які незручності, які це може спричинити нашим клієнтам та партнерам. Ми зобов'язуємося дотримуватися всіх регуляторних вимог і вживаємо негайних заходів для забезпечення повної відповідності законодавству.

Як працює реверсивний факторинг на платформі SupplierPlus?

Опубліковано 2021-06-16

Реверсивний факторинг (інша назва - фінансування кредиторської заборгованості, фінансування ланцюга постачань) є механізмом, який дозволяє як покупцям, так і постачальникам вивільнити оборотний капітал з неоплачених інвойсів. Покупці мають можливість працювати на вигідних умовах закупівель, в той час, як постачальники можуть отримати ранню виплату на гнучких та конкурентоспроможних умовах.

SupplierPlus функціонує на механізмі Реверсивного факторингу, де постачальники продають дебіторську заборгованість (інвойси або інші торгові вимоги) кредиторам без регресу. Такі безрегресні транзакції забезпечуються безвідкличними підтвердженнями боргу, які покупці надають кредиторам.

* Це відео було створене за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору».

Ми використовуємо файли cookie, щоб вам було зручніше працювати з нашим сайтом. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви погоджуєтеся на використання нами cookies .

Для кращої взаємодії з SupplierPlus використовуйте браузер Chrome.

Завантажити тут